Kommentaarid (1)

Varustusest: telkimine

Et me passime ikka veel paigal, kuni viirus taandub, tasun ammuse võla nende ees, kes on meie varustuse vastu huvi tundnud.

Tundub, et reisi eel said asjad üsna põhjalikult läbi mõeldud, sest me polegi pidanud eriti midagi välja vahetama, tagasi saatma ega asemele ostma. Peale nende asjade, mille puhul oleme seda pidanud tegema. Näiteks katki läinud või praagiks osutunud õhkmadratsid. Ära kaotatud pliit. Koormast välja kukkunud vihmariided. Uppunud fotoaparaat.

Proovisime kaasa võtta nii vähe asju kui võimalik, aga nii palju kui iseseisvalt hakkamasaamiseks vajalik. Kuna me oleme ka enne matkanud, oli suurem osa laagrivarustusest juba olemas. Ja tegelikult pole vahet, kas minna pikaks nädalavahetuseks Eesti peale rändama või mitmeks aastaks maailma – ikka on sul vaja telki, madratsit ja magamiskotti, pliiti ja nõusid ning tööriistu, kui midagi peaks asustusest eemal katki minema. 

Alustame telkimisvarustusest. Varsti saab me teeleasumisest kolm aastat, sellest ajast oleme telgis maganud 11 kuud. Mitte järjest muidugi, aga kokku 335 ööd.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (1)
Põnev lugemine. Aga blogimisvarustus? :) Anneli · 8. mai 2020